Суспільство

Зеленський просить Раду скасувати карантинні обмеження для зарплат чиновників

0

Глава держави просить парламентарів ухвалити на позачерговому засіданні 13 липня проєкт закону, який передбачає скасування введених за його ж ініціативою обмежень зарплат чиновників у 47 тисяч гривень. Обмеження зарплат чиновників були запроваджені через карантин, пише 24 канал.

Розгляд цього законопроєкту є у порядку денному позачергового засідання Ради, що видно із оприлюдненого на сайті парламенту розпорядження.

А ось відповідний законопроєкт № 3708 був внесений до парламенту депутатами “Слуги народу” 19 червня і є в переліку запропонованих Зеленським до розгляду на позачерговому засіданні.

Детальніше про законопроєкт
  • Нардепам пропонують проголосувати за те, щоб обмеження зарплат чиновників діяло не більше 3 місяців з дня застосування цієї норми.
  • Зауважимо, що верхню межу для заробітних плат чиновників запровадили ще 13 квітня, коли ухвалили держбюджет. Таким чином, у випадку схвалення Радою, 13 липня термін дії обмеження має завершитись.
Що цьому передувало
  • 10 квітня президент Володимир Зеленський попросив нардепів підтримати обмеження зарплат чиновників на період карантину.
  • Відтак, нардепи ухвалили 13 квітня зміни до держбюджету, якими на період карантину визначили граничну суму зарплат чиновників та суддів у 10 мінімальних заробітних плат. (Мінімальна зарплата наразі встановлена на рівні 4 723 гривні – 24 канал).

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist