Політика

Зеленський рік знущався над ЗСУ та українцями, але повернувся до того, що пропонував Порошенко

0

Олег Синютка заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що у Володимира Зеленського явно немає чіткого плану завершення війни на Донбасі. Народний депутат від партії «Європейська солідарність» підкреслив, що відсутність такого плану у нинішнього глави держави вже очевидна.

Також Синютка звернув увагу і на зміну риторики Зеленського по Донбасу. Депутат нагадав, що на перших порах нинішній глава держави пропонував «просто перестати стріляти». Він сподівався «подивитися в очі Путіну», і в підсумку «зійтися десь посередині». Однак у фільмі «Рік президента Зеленського» звучать вже зовсім інші тези.

Синютка пояснив, що зараз президент бачить зовсім інший сценарій вирішення проблеми Донбасу. Спершу звідти повинні бути виведені російські війська, далі Україна отримує контроль над кордоном з РФ, і тільки після цього на території ОРДЛО проводять місцеві вибори.

У зв’язку з цим виникає питання — навіщо було цілий рік експериментувати над армією і над українським народом? Адже в підсумку все одно довелося повернутися до того, що пропонував Петро Порошенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist