Новини

Зеленський розглядає можливість запровадження надзвичайного стану, – Гончаренко

0
Джерело в Офісі президента повідомляє про можливість введення надзвичайного стану в Україні

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Про це повідомив нардеп від фракції “Європейська Солідарність” Олексій гончаренко у Facebook.

“Джерело в Офісі Президента повідомило, що Зеленський активно обговорює введення надзвичайного стану. В рамках боротьби з коронавірусом хочуть ввести надзвичайний стан і заодно без зайвих протестів протягнути домовленістю з Росією і продаж землі”, – написав депутат.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16