Суспільство

Зеленський сказав, коли буде звільнено Авакова

0

Президент України Володимир Зеленський озвучив владній фракції «Слуга народу» умови, за яких можливий розгляд питання про відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Про це на брифінгу в парламенті 18 червня сказала представниця «Слуги народу» Євгенія Кравчук.

«Президент сказав, що якщо будуть конкретні кандидатури на міністра МВС або у фракції будуть невдоволені Аваковим більше, ніж окремі депутати, то питання про його відставку може розглядатись», – сказала депутатка з владної фракції.

Раніше цього місяця президент України Володимир Зеленський назвав Арсена Авакова «потужним міністром». «Досі немає кращого міністра, так і є», – вказав Зеленський 6 червня, спілкуючись із журналістами в неформальній обстановці.

На початку червня депутати Верховної Ради зібрали необхідне число підписів для реєстрації постанови про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Згодом проєкт постанови 3606 з’явився на сайті парламенту.

Джерело: Радіо Свобода

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist