Політика

Зеленський спершу піарився, а як з’явилися жертви, то відразу ж дезертирував

0

Юрій Бутусов зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що коли можна було піаритися на Санжарах і дзвонити українці в Китай щодо цуценятко, так вперед виступав Володимир Зеленський.

Але як тільки пішли трупи від коронавируса, і доводиться відповідати за допущені провали, так глава держави вирішив дезертирувати від відповідальності.

Причина насправді очевидна. В Україні вже почали вмирати люди, і громадяни справедливо обурюються бездіяльністю влади, яка провалила всю роботу, і що займається замість цього піаром і порожньою балаканиною.

Більш того – смертей все більше, і за них треба відповідати. Однак Зеленський явно не хоче їздити на похорон, і не бажає дивитися в очі родичам померлих – адже це поганий піар. Президент любить тільки свідомо виграшні тими, які сприяють підвищенню рейтингу.

У зв’язку з цим він вирішив перекинути всю відповідальність по боротьбі з епідемією коронавируса на Дениса Шмигаль. Однак глава уряду надійшов аналогічним чином.

В результаті прем’єр-міністр перекинув всю відповідальність на даному напрямку на Віктора Ляшко, головного санітарного лікаря України.