Новини

Зеленський спершу вішав локшину на вуха, а тепер хоче вішати українців, які її скинули, – блогер

0

Президент України Володимир Зеленський намагається кардинально відрізнятися від усіх попередніх президентів, використовуючи своє вміння жартувати, щоб здаватися ближче до народу, ось тільки жарти його не завжди доречні і не завжди знаходять розуміння в суспільстві, адже одна справа жартувати на сцені «Квартал», куди прийшли люди, щоб посміятися, а інше – даючи інтерв’ю рейтинговому виданню.

Так, в інтерв’ю The Guardian президент досить неоднозначно висловив про те, що, якщо українська сторона зробила вибір на користь демократії, то ми не можемо вішати людей, хоч іноді таке бажання і виникає.

Коментуючи інформацію, політолог Віталій Бала зазначив, Зеленський начебто і пожартував, що хоче вішати людей, ось тільки це зовсім не схоже на жарт. не жартував. Це комплекс і комплекс поганий, що впливає на його слова і вчинки.

«Зеленський починав з вішання локшини на вуха громадянам під час виборчої кампанії, а тепер уже хоче вішати громадян, які цю локшину скинули», – написав політолог.

Віталій Бала пише, насправді, жах і сором переповнює, тому що Україну представляє такий «вішатель», але він реально небезпечний в своїх бажаннях.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist