Новини

Зеленський спершу вішав локшину на вуха, а тепер хоче вішати українців, які її скинули, – блогер

0

Президент України Володимир Зеленський намагається кардинально відрізнятися від усіх попередніх президентів, використовуючи своє вміння жартувати, щоб здаватися ближче до народу, ось тільки жарти його не завжди доречні і не завжди знаходять розуміння в суспільстві, адже одна справа жартувати на сцені «Квартал», куди прийшли люди, щоб посміятися, а інше – даючи інтерв’ю рейтинговому виданню.

Так, в інтерв’ю The Guardian президент досить неоднозначно висловив про те, що, якщо українська сторона зробила вибір на користь демократії, то ми не можемо вішати людей, хоч іноді таке бажання і виникає.

Коментуючи інформацію, політолог Віталій Бала зазначив, Зеленський начебто і пожартував, що хоче вішати людей, ось тільки це зовсім не схоже на жарт. не жартував. Це комплекс і комплекс поганий, що впливає на його слова і вчинки.

«Зеленський починав з вішання локшини на вуха громадянам під час виборчої кампанії, а тепер уже хоче вішати громадян, які цю локшину скинули», – написав політолог.

Віталій Бала пише, насправді, жах і сором переповнює, тому що Україну представляє такий «вішатель», але він реально небезпечний в своїх бажаннях.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16