Політика

Зеленський “сподівається”, що Росія погодиться вивести свої війська з Донбасу

0
Президент України Володимир Зеленський вважає, що Російська Федерація здатна добровільно вивести власні збройні формування з окремих тимчасово окупованих районів Донецької і Луганської областей.

Таим баченням ситуації він поділився ввечері у п’ятницю, 17 квітня 2020 року, в ефірі одного з телеканалів, передає Еспресо.TV.

При цьому він двічі вжив словосполучення “виведення військ” (“вийдуть війська”).

“Великий результат – повернемо наші території. Буде виведення військ, незаконних збройних формувань, обов’язково будемо контролювати наш кордон з Російською Федерацією, і обов’язково там відбудуться вибори. Хоча всі говорять про місцеві вибори, я розумію, що це дуже важливо, але важливо отримати свою територію, перш за все”, – сказав президент.

Зеленський наголосив, що питання повернення згаданих районів під контроль української армії і влади є першочерговим. А вже після цього, зазначив глава держави, вирішуватиметься питання проведення там місцевих виборів.

“Найголовніше, вийдуть війська – і ми зайдемо. Якщо ми зайдемо, ми одразу повернемо наших людей до життя. Потім кордон, потім вибори”, – зазначив він.