Uncategorized

Зеленський стане фігурантом міжнародного розслідування злочинів Коломойського, – Нусс

0

У США скликали федеральне велике журі для розслідування відносно українського олігарха і соратника президента Зеленського, Ігоря Коломойського.

Аналітик зазначає, органи юстиції США перевіряють можливе відмивання грошей з «ПриватБанку» за допомогою ряду офшорних компаній, про які відомо Вашингтону. Сам олігарх раніше повідомив, що йому невідомо про розслідування великого журі, він також зазначив, що не порушував законів США. Ім’я Володимира Зеленського і назва очолюваних ним підприємств обов’язково будуть згадані, і, можливо, з великою часткою ймовірності стануть фігурантами цієї гучної міжнародного розслідування, по вже давно відомих причин.

Павло Нусс зазначає, так зване «оприлюднення розмов Байдена – Порошенко», крім мети дискредитації України, фігуранти намагаються відвернути увагу широкої громадськості від лякаючої Зеленського і Коломойського новини з США. За словами аналітика пазли дня, вони такі, і вони починають складатися.

Джерело: Думка

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist