Війна

Зеленський: “Україна робить усе для дотримання перемир’я, що стосується тієї сторони – все залежить від РФ”

0

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію на Донбасі, зокрема порушення режиму припинення вогню найманцями РФ попри перемир’я.

Про це глава держави заявив під час брифінгу, інформує Цензор.НЕТ.

“Ми будемо робити все, щоб зберегти перемир’я. Сьогодні ми це виконуємо повністю. Що стосується тієї сторони – все залежить від РФ, чи зможе вона так само все контролювати, і чи зможуть вони дотримуватися тих домовленостей, які в нас були. Ми побачимо, якщо та сторона справді хоче припинення війни, про що вони постійно кажуть”, – зазначив Зеленський.

Також президент зазначив, що без припинення вогню – війна триватиме.

“Ми домовилися про припинення вогню – так. Чи можемо ми сказати, що немає будь-яких пострілів – ні. Вони є. … Якщо буде здійснюватися якась серйозна атака і постріли, які виходять за межі, про які ми домовилися, вони (українські воїни. – Ред.) будуть дуже потужно відповідати”, – додав Зеленський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua