Новини

Зеленський відповів на обстріл терористів на Донбасі та раптово змінив тему

0

Президент України Володимир Зеленський прокоментував атаку російських військ на Донбасі вранці, 18 лютого.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відповідну заяву глава держави зробив на брифінгу після екстреної наради РНБО.

“У нас було засідання РНБО, де ми обговорювали провокацію, яка трапилася на лінії розмежування. Я хочу сказати, що у нас сильна армія, провокації трапляються. Армія сильно відповіла. Незважаючи на це, ситуація повністю контролюється нашою армією. Але ми впевнені, що ця провокація не змінить курс. Адже тільки із сильною армією можна сідати за стіл переговорів. Ми йдемо впевнено, наближаємося до припинення війни і до миру”, – повідомив він.

Зазначимо, що після заяви про Донбас Зеленський раптово заговорив про смертельний коронавірус. Гарант запевнив, що в Україні ситуація повністю контролюється.

“Найголовніше, що ми забираємо наших громадян (з Китаю. – Ред). Якщо ви подивитеся статистику, то побачите, що там багато навіть не дорослих, а хлопчиків і дівчаток. Багато людей 90-х років народження”, – додав Зеленський.

Також президент “висловив співчуття” загиблому українському військовому.

“Що стосується ще одного питання… До речі, хотів би сказати співчуття нашому одному загиблому бійцю… І хай наші поранені… Все воно буде добре…”, – повідомив глава держави.