Новини

Зеленський викликав на килим Гончарука через Коломойського: ЗМІ розкрили деталі

0

Прем’єр-міністра Олексія Гончарука викликали 28 лютого до президента Володимира Зеленського, де глава Кабміну повинен був пояснити рішення про зміну керівництва “Центренерго”.

Як повідомляє “Дзеркало тижня”, Зеленський повідомив про те, що Коломойський був вкрай незадоволений цими кадровими змінами, і поцікавився їх причинами. У відповідь Олексій Гончарук заявив, що йому незрозуміла генеральна лінія: то ми боремося з Коломойським, то ми не боремося з Коломойським, то ми покращуємо відносини з МВФ, то ми їх псуємо. “Якщо я щось неправильно розумію, так, може, я пішов? (У відставку – ред.)”, – задав питання, за словами джерела, прем’єр-міністр президенту Зеленському.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів ухвалив рішення про заміну керівництва компанії “Центренерго” і трьох обленерго, які готують до приватизації. Рішення про зміну менеджменту підприємств прийнято Фондом держмайна, щоб прискорити підготовку цих підприємств до приватизації.

Замість Володимира Потапенка, якого Коломойський назвав “зрозумілим” керівником “Центренерго”, Гончарук провів рішення про призначення нового глави – Олександра Корчинського.

“Але… рішення чинності так і не набуло. Тому що постанову уряду Гончарук публікувати не наважився. Ні сам прем’єр, ні міністр юстиції, який уміє так смішно себе фотографувати, стоячи на голові в своєму кабінеті, не проявили політичної волі, щоб видати документ, який вони проголосували… що ж, їх адже для цього і брали на ці пости – щоб завжди мати можливість втрутитися в їх рішення, розуміючи, що вони не зможуть свої рішення захищати і відстоювати”, – написав на своїй сторінці в соцмережі журналіст Юрій Бутусов.

Підприємство “Центренерго” входить у бізнес-інтереси мільярдера Ігоря Коломойського.