Політика

Зеленський вирішив “дружити” з Путіним, тому почалися атаки на Майдан, -Климпуш-Цинцадзе

0

Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, виступаючи в ефірі «5 каналу», що зараз все «бридкі намистини» збираються в одне велике намисто.

Народна обраниця від партії «Європейська солідарність» пояснила, що мова йде про політику примирення з Російською Федерацією, яку продовжує послідовно реалізовувати Володимир Зеленський.

Сьогодні в Україні реваншисти і антімайдановци об’єднали зусилля, і діють спільно. І справи проти волонтерів та медиків, і атаки на майданівців, в тому числі, і підозра вручене Тетяні Чорновіл – все це є частиною політики Зеленського, спрямованої на примирення з Кремлем.

При цьому Кллімпуш-Цинцадзе додала, що представники нинішньої української влади постійно щось мимрять тут. Вони дійсно думають, що вийде в підсумку «примирити» європейське майбутнє України і її радянське минуле.

Народна обраниця переконана, що всі політичні сили країни обов’язково повинні дати цьому відповідну оцінку. Що скажуть на це колишні «регіонали», в принципі, зрозуміло. Більш цікаво, яку оцінку дадуть всього цього представники монобольшінства.