Політика

Зеленський визнав, що зрада України – його свідома політика

0

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДТРИМУЄ МІНСЬКУ ЗРАДУ – ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ

Наша петиція з вимогою до Зеленського відкликати підписи представника України (Кучми) і погодження Керівника Офісу Президента України (Єрамака) під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську, 11 березня 2020 р., висвітлила його позицію з цього питання.

Він відмовився дати доручення Леоніду Кучмі і Aндрію Єрмаку відкликати їхні підписи!

Нагадаємо, в Протоколі йдеться про створення Консультативної ради з російськими маріонетками, що фактично означає державне визнання Україною ОРДЛО, та перетворює Росію з країни-агресора в країну-посередника. Ось його відповідь: https://tinyurl.com/sonpk6w

У відповіді на петицію Зеленський посилається на Мирний план Президента України П.Порошенка та ініціативи Президента Росії В. Путіна від 5 вересня 2014 року (https://tinyurl.com/s6n59k3), Меморандум про виконання положень Протоколу за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи стосовно кроків, спрямованих на імплементацію Мирного плану Президента України П.Порошенка та ініціатив Президента Росії В.Путіна від 19 вересня 2014 року (https://tinyurl.com/wmgx4wk), Комплекс заходів щодо виконання Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року (https://tinyurl.com/sb3vyd7), зокрема на те, що в пунктах 9, 11 та 12 згаданого Комплексу заходів передбачається проведення консультацій та узгодження в рамках ТКГ низки питань (відновлення Україною контролю за держкордоном, місцеві вибори, конституційна реформа) з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей.

Однак в жодному з цих документів немає ані слова про необхідність створення органів, рад, груп тощо, де вирішальні голоси матимуть лише представники України і представники ОРДЛО, а ОБСЄ, Росія, Франція та Німеччина матимуть тільки по одному представнику з правом дорадчого голосу і то в разі згоди. І той самий Президент України П.Порошенко багато років чудово обходився без створення таких органів, рад, груп тощо, ведучи перемовини з представниками ОРДЛО виключно через наших міжнародних партнерів.

Зеленський же у відповіді на петицію фактично підтримав намір створити Консультативну раду, де право вирішального голосу матимуть лише представники України і представниками ОРДЛО, назвавши її механізмом практичної організації таких консультацій і технічним інструментом із дорадчими функціями в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи. Єдине, що він зазначив: у цій раді мають бути не лише представники окупованих територій, а й вимушені переселенці, і що питання щодо створення Консультативної ради підлягає також предметному опрацюванню із нашими міжнародними партнерами – учасниками Нормандського формату. ❗️Також тішить, що він назвав підписаний за результатами засідання ТКГ у Мінську 11 березня 2020 року Протокол таким, який носить декларативний характер і не передбачає настання правових наслідків (виникнення зобов’язань сторін).

Але зовсім не тішить фраза «уповноваження Президентом України на підписання/рішення про відкликання підписів під робочим документом засідання ТКГ у Мінську 11 березня 2020 року не регламентовано законодавством». Виходить, Зеленський вважає, що Кучма і навіть Єрмак, який жодним документом не уповноважений представляти Україну у ТКГ, можуть підписувати від імені України все, що завгодно.🤬

Особливо кумедно виглядає посилання Зеленського на ч. 2 ст. 19 Конституції України: «органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України». І це в наш час, коли ледь не всі органи (Кабмін, ОДА, місцева влада) під час запровадження карантину перейшли межі своїх, визначених Конституцією повноважень, неодноразово порушивши конституційні права громадян України. І всі ці порушення лицемір Зеленський, він же гарант Конституції, спокійно ігнорує. Тому його з’їжджання на обмеженість повноважень – це не більш як відмазка.

Тож своєю петицію ми принаймні змусили Зеленського оприлюднити власну позицію. Раніше він ховався за спинами Кучми і Єрмака й ніяк не висловлювався щодо їх підписів під зрадницьким Протоколом. Тепер же вся Україна і весь світ має доказ, що ці підписи – не самодіяльність Кучми і Єрмака, а свідома політика Президента України. Таким чином він порушив свою обіцянку не вести прямих переговорів з представниками ОРДЛО, та стає на шлях поступового визнання маріонеткових окупаційних утворень.

Відсіч