Новини

Зеленський вперше визнав, що в країні повний бардак

0

Популярна телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаева в своєму блозі зазначає, в недавньому зверненні президента Зеленського до українського народу найбільше порадувала об’єктивна оцінка від президента того, що відбувається в країні.

Президент визнав, що в країні повний бардак з управлінцями, тому заяви про тотальні заборони і тисячі для бабусь прозвучали саме від нього, а не від Дениса Шмигаль, який за тиждень озвучив скандальну заяву про подачу води до Криму і Селфі в масці.

За словами Данилюк, у президента також серйозні проблеми з рідною фракцією, де 50 осіб збунтувалися і на Єрмака з ОРДЛО, і на радника Сивохо – тому заборона всього і всіх хороша ширма придушити бунт.

Журналіст зазначає, Зеленський, очевидно, не читає новин про те, як французькі депутати лежать в реанімації з коронавірусом, а в Іспанії тести через контакти з хворими постраждала королівська пара. Інакше ідея, що парламент буде працювати весь карантин, тому що потрібно протягнути свої закони, не була б навіть озвучена.