Політика

Зеленський впевнений що закінчить війну до кінця президентського терміну

0

«Я впевнений в тому, що за мою каденцію ми закінчимо цю війну. Упевнений особисто», – сказав він у фільмі Рік президента Зеленського, який транслювався на телеканалі Україна в середу, 22 квітня.

Зеленський зазначив, що зараз щотижня відбуватимуться зустрічі Тристоронньої контактної групи в режимі відеозв’язку.

«Тобто ми прискорили цей процес, і будуть результати. Після кожної Мінської зустрічі має бути папір, що ми про щось домовилися і крок вперед ми зробили», – зазначив він.

За його словами, «якщо Мінський процес не буде працювати, то ми будемо міняти тактику».

«Я говорив, що готовий чекати один рік, готовий працювати один рік. Якщо Мінський процес не буде працювати, то ми будемо міняти тактику. Ми до цього готові – рік ще не пройшов», – сказав Зеленський.

Війна на Донбасі триває вже 6 років – з квітня 2014 року. Збройні сили України протистоять російським військам і підтримуваним ними проросійським бойовикам.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16