Політика

Зеленський впевнений що закінчить війну до кінця президентського терміну

0

«Я впевнений в тому, що за мою каденцію ми закінчимо цю війну. Упевнений особисто», – сказав він у фільмі Рік президента Зеленського, який транслювався на телеканалі Україна в середу, 22 квітня.

Зеленський зазначив, що зараз щотижня відбуватимуться зустрічі Тристоронньої контактної групи в режимі відеозв’язку.

«Тобто ми прискорили цей процес, і будуть результати. Після кожної Мінської зустрічі має бути папір, що ми про щось домовилися і крок вперед ми зробили», – зазначив він.

За його словами, «якщо Мінський процес не буде працювати, то ми будемо міняти тактику».

«Я говорив, що готовий чекати один рік, готовий працювати один рік. Якщо Мінський процес не буде працювати, то ми будемо міняти тактику. Ми до цього готові – рік ще не пройшов», – сказав Зеленський.

Війна на Донбасі триває вже 6 років – з квітня 2014 року. Збройні сили України протистоять російським військам і підтримуваним ними проросійським бойовикам.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist