Політика

Зеленський вжарив по повній програмі, шухер для “ОПЗЖ” вже настав, вони такого від Зеленського не очікували, – Фесенко

0

В інтерв’ю одному з телеканалів популярний в Україні політолог Володимир Фесенко зазначив, у нас досі жваво обговорюють, чи правильне рішення прийняв президент Зеленський, коли закрив канали Медведчука. Але найкраще про це говорять рейтинги після соцопитувань декількох соцкомпаніями.

Так ось рейтинги показують, що у Зеленського не тільки припинилося падіння рейтингу, а й намітилася тенденція до зростання рейтингу. У той же час у Медведчука і у партії «ОПЗЖ» рейтинг стрімко почав падати, як тільки вимкнули ці пропагандистські кнопки.

Політолог зазначив, все це ще раз підтверджує одну тезу про те, що у Медведчука електорат політизований, але нестійкий, варто було тільки вимкнути ці три телеканали які були інформаційними містками між партією і виборцями, як відразу ж народ розсіявся і рейтинг «ОПЗЖ» почав обвалюватися і одночасно зросла кількість тих респондентів, які сказали: «ми не підемо на вибори».

За словами Фесенка, схожа реакція була у електорату Партії Регіонів в 2014 році, коли було різке зниження явки після того, що сталося після Майдану, Революції, війни на Донбасі, коли значна частина колишніх прихильників Партії Регіонів закрилися.

Партія «ОПЗЖ» повела себе дуже слабо, не було ніякої реакції на закриття каналів, ніяких масових акцій, просто пшик. «Зеленський вжарив по повній програмі, шухер для« ОПЗЖ »вже настав, вони такого від Зеленського не очікували. Це для всіх інших стало демонстрацією сильного президента », – зазначив Фесенко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16