Новини

Зеленський вже підписав нову угоди з олігархами, – політолог

0

Політичний експерт і аналітик Валерій Пекар в своєму блозі пише про те, що не можна виключати, що серед членів нового уряду будуть гідні міністри. Безумовно, серед членів нинішнього уряду є слабкі міністри. Але все це не затьмарить той факт, що єдиною причиною відставки нинішнього уряду є його антиолігархічна і антикорупційна позиція.

Експерт зазначає, півроку – це не термін для уряду. Економічні і, тим більше, соціальні трансформації тривають довше. Проблеми виникли не вчора і не є наслідком півроку роботи уряду.

Так само і досягнення виявляться значно пізніше. Саме через тривалість процесів закон закріплює імунітет уряду протягом року. Отже, об’єктивні показники не причина. Суб’єктивні показники також нічого не значать. Рейтинг уряду впав? Так він завжди падає. Більш того, рейтинг не є показником ефективності уряду.

За словами експерта, Коломойський та інші не отримали бажаного в бажаному обсязі – ось єдина причина відставки. І ця причина є досить вагомою, щоб повалити уряд. Справа в рейтингу. Чи не в урядовому, а в президентському. Як ви розумієте, рейтинг формується медіа, а не об’єктивними показниками – телевізор перемагає холодильник, поки в холодильнику щось є.

Хвороблива залежність президента від рейтингу, якої немає раціонального пояснення, штовхає його на нову угоду з олігархами. Вони йому рейтинг, він їм все, що вони забажають, ось список, Володимир Олександрович, будь ласка, нічого не забудьте.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16