Новини

Зеленський вже підписав нову угоди з олігархами, – політолог

0

Політичний експерт і аналітик Валерій Пекар в своєму блозі пише про те, що не можна виключати, що серед членів нового уряду будуть гідні міністри. Безумовно, серед членів нинішнього уряду є слабкі міністри. Але все це не затьмарить той факт, що єдиною причиною відставки нинішнього уряду є його антиолігархічна і антикорупційна позиція.

Експерт зазначає, півроку – це не термін для уряду. Економічні і, тим більше, соціальні трансформації тривають довше. Проблеми виникли не вчора і не є наслідком півроку роботи уряду.

Так само і досягнення виявляться значно пізніше. Саме через тривалість процесів закон закріплює імунітет уряду протягом року. Отже, об’єктивні показники не причина. Суб’єктивні показники також нічого не значать. Рейтинг уряду впав? Так він завжди падає. Більш того, рейтинг не є показником ефективності уряду.

За словами експерта, Коломойський та інші не отримали бажаного в бажаному обсязі – ось єдина причина відставки. І ця причина є досить вагомою, щоб повалити уряд. Справа в рейтингу. Чи не в урядовому, а в президентському. Як ви розумієте, рейтинг формується медіа, а не об’єктивними показниками – телевізор перемагає холодильник, поки в холодильнику щось є.

Хвороблива залежність президента від рейтингу, якої немає раціонального пояснення, штовхає його на нову угоду з олігархами. Вони йому рейтинг, він їм все, що вони забажають, ось список, Володимир Олександрович, будь ласка, нічого не забудьте.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist