Новини

Зеленський взяв під контроль Нацраду з ТБ, звільнивши проукраїнських членів відомства

0

Президент України Володимир Зеленський достроково припинив повноваження останніх проукраїнських членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Сергія Костинського, Уляну Фещук варто подякувати за роботу і проукраїнський прогрес, особливо в питанні боротьби за українську мову на радіо і телебаченні. Про це у своєму блозі пише політолог Андрій Смолій.

Він зазначає, таке рішення президента цілком очікувано. Принципова позиція, особливо Сергія Костинського, стала кісткою в горлі влади, якій національні інтереси абсолютно не цікаві. Звільнення членів Нацради – є ланкою згортання проукраїнської політики, фактичної ліквідації іномовлення та кримськотатарського телеканалу «ATR».

Андрій Смолій прогнозує, що нічого хорошого від цього чекати не варто. Йде повна ліквідація всього українського на користь колективного «русского мира».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist