Політика

Зеленський хоче відновити проєкт Порошенка, який сам рік тому закрив

0

Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне відновити Раду регіонального розвитку, яка зможе покращити комунікацію між центральною владою і владою на місцях.

Про це чинний глава держави написав на своїй сторінці у Facebook до Дня місцевого самоврядування, яке відзначається сьогодні, 7 грудня.

“Одним з найбільш перспективних напрямків вважаю реанімацію Ради регіонального розвитку, яка дасть змогу суттєво покращити комунікацію між мерами, головами обласних адміністрацій, центральними органами влади”, – заявив Зеленський.

Зазначимо, у квітні 2015 року п’ятий президент Петро Порошенко створив Раду регіонального розвитку “з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування”.

Цю раду скасував його наступник, чинний президент Володимир Зеленський, у грудні 2019 року. Того ж місяця він створив Раду розвитку громад та територій “з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування”.