Суспільство

Зеленський: “Як жити, якщо бюджет пораховано за курсом 30?”

0

Президент України Володимир Зеленський вважає, що через курс гривні, який зберігався у країні останнім часом, українські підприємства “недоотримали мільйони і закрилися”.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Я з вами згоден повністю. Те, що мільйони недоотримали підприємства і закрилися через цей курс, – це правда. Ми з цим боролися з самого початку моєї каденції, з літа (2019 року)”, – сказав він на зустрічі з бізнесом Чернівецької області в середу у відповідь на численні скарги.

Всі навколо нас говорили, що у нас незалежний банк (Національний банк). Так, і ми підтримуємо незалежність Національного банку України, але говорили всім, що як ми можемо жити, якщо у нас навіть бюджет порахований за курсом 30, а гривня, ви бачите, яка у нас. Нам говорили, що це ринкові умови, банк незалежний тощо, і ви це прекрасно все знаєте”, – заявив Зеленський.

На думку глави держави, всі підприємці “прекрасно розуміють” ситуацію навколо глави Національного банку України.

Президент також поскаржився, що “в України не так багато друзів”, і навів як приклад заяву ексглави Національного банку Валерії Гонтаревої про те, що Міжнародний валютний фонд повинен припинити підтримку України, доки не буде призначено незалежного главу Нацбанку. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist