Політика

Зеленський “з розмахом відзначив” річницю своєї перемоги: масові кадрові чистки

0

Президент Володимир Зеленський своєрідно відзначив річницю своєї перемоги на виборах президента України, пише Політека.

21 квітня 2019 року Зеленський 73% голосів українців у другому турі президентських виборів.

У річницю цієї події президент України провів масові чистки в Районних державних адміністраціях. Зеленський звільнив десять голів РДА у шести областях. Відповідні розпорядження від 21 квітня опубліковані на сайті президента.

зокрема, в Сумській області президент звільнив голів РДА семи. У Вінницькій, Харківській і Чернігівській областях Зеленський звільнив по одному керівнику РДА.

Згідно з текстом розпоряджень, чиновників звільнили від посад “у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України”.

У той же час Зеленський призначив у Запорізькій області двох голів РДА, ще двох у Харківській області та по одному – в Миколаївській і Вінницькій областях.

указ

Зазначимо, востаннє масове звільнення голів РДА Зеленський проводив у серпні 2019 року – тоді він звільнив 17 керівників районів Житомирської області.

Як повідомлялося, українці чекали від Володимира Зеленського звернення з приводу річниці його перемоги на виборах. Проте єдиною заявою президента в цей день стало привітання  з днем народження Королеви Великобританії Єлизавети II.