Суспільство

Зеленський за півтора року президентства розвалив відносини з адміністрацією президента США

0

Володимир Зеленський протягом півтора року свого перебування на посаді президента просто розвалив ті відносини, які були між американською адміністрацією та відповідно Офісом президента.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це в ефірі “Прямого” заявив політичний експерт, кандидат юридичних наук Андрій Смолій.

“Насправді Зеленський протягом півтора року свого перебування на посаді президента просто розвалив ті відносини, які були між американською адміністрацією та відповідно Офісом президента. Ми бачимо, що по суті ніяких таких контактів між взагалі й сенаторами американськими та українською владою, і, в принципі, після того, як був обраний Байден президентом США, жодних прямих контактів не відбулося.

Це свідчить про те, що насправді влада Зеленського і сам Зеленський, скоріше за все, є нецікавими владі Сполучених Штатів Америки й новій адміністрації. І, скоріше за все, у нової адміністрації є дуже багато питань до Зеленського, є дуже багато, так би мовити, певних даних, які свідчать про те, що влада Зеленського діє часом не зовсім демократичним шляхом”, – розповів Смолій.

Він зазначив, що для того, щоб Зеленському хоча б якимось чином виходити на зв’язок з американцями й з новою американською адміністрацією потрібні лобісти.

“Бо насправді я думаю, що професійна влада, професійні дипломати й люди, які мають в цьому досвід, не потребують лобістів для того, щоб налагодити відносини. На жаль, Зеленському ці лобісти, як ми бачимо, потрібні, і він їх використовує для того, щоб, як кажуть, навести мости. Але чи вийде це? Ми бачимо, що протягом останніх двох місяців поки що не вийшло, так чи інакше, навіть хоча б здійснити один телефонний дзвінок між Зеленським і Байденом чи між Зеленським і кимось з диппредставників Байдена. Це свідчить про те, що, на жаль, влада й Україна, я так розумію, загалом з такими темпами буде просто зникати з порядку денного Сполучених Штатів Америки”,  – пояснив політолог.

“Тому це логічно. Адже після тих скандалів, які відбувалися на тлі й передвиборчої кампанії у США, і скандал зі стенограмою розмови між Зеленським і Трампом, – все це, так чи інакше, має вплив. Тому Зеленський, скоріше за все, має дуже негативний рейтинг серед багатьох американських політиків і серед нової адміністрації Джозефа Байдена”, – резюмував він.