Блоги

Зеленський заборонив українцям працювати закордоном

0

Причому зробив це таємно. Про це ми змогли дізнатись тільки від посла Естонії. Тобто Зеленський та його банда мало того, що знищують українську економіку, український бізнес, та ще заборонили українцям заробляти нормальні гроші закордоном. Це пряме порушення Конституції України – але коли банду крадіїв Зеленського це хвилювало?

Кабмін Зеленського тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи, зберігши можливість покинути країну через наземні пункти пропуску тільки для відвідування проживаючих в країнах Європейського Союзу родичів.

Про це повідомив посол Естонії в Києві облямівкою Кууск, передає ERR.

“Фінляндія хотіла ввезти сезонних працівників, в цілому 14 тис. Чоловік. Були довгі переговори, і в кінці кінців Фінляндії вдалося умовити Україну. Однак після доставки перших 200 чоловік в Гельсінкі уряд України призупинило подальші чартерні рейси, і сезонних працівників більше за кордон не випускають “, – сказав він.

Як ми бачимо на прикладі працюючого ресторану депутата СН від Зеленського, колишнього члена банди Савлохи Миколи Тищенка – закони повинні виконувати лише прості українці, а не Зеленський та його друзі.

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist