Блоги

Зеленський заборонив українцям працювати закордоном

0

Причому зробив це таємно. Про це ми змогли дізнатись тільки від посла Естонії. Тобто Зеленський та його банда мало того, що знищують українську економіку, український бізнес, та ще заборонили українцям заробляти нормальні гроші закордоном. Це пряме порушення Конституції України – але коли банду крадіїв Зеленського це хвилювало?

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Кабмін Зеленського тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи, зберігши можливість покинути країну через наземні пункти пропуску тільки для відвідування проживаючих в країнах Європейського Союзу родичів.

Про це повідомив посол Естонії в Києві облямівкою Кууск, передає ERR.

“Фінляндія хотіла ввезти сезонних працівників, в цілому 14 тис. Чоловік. Були довгі переговори, і в кінці кінців Фінляндії вдалося умовити Україну. Однак після доставки перших 200 чоловік в Гельсінкі уряд України призупинило подальші чартерні рейси, і сезонних працівників більше за кордон не випускають “, – сказав він.

Як ми бачимо на прикладі працюючого ресторану депутата СН від Зеленського, колишнього члена банди Савлохи Миколи Тищенка – закони повинні виконувати лише прості українці, а не Зеленський та його друзі.

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)