Новини

Зеленський “забув” внести поїздку в Оман в декларацію

0

Нацагентство з питань запобігання корупції приступило до перевірки стосовно невнесення українським президентом Володимиром Зеленським витрат на поїздку в Оман в свою декларацію. Таку інформацію надав депутат Верховної Ради від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко в Telegram. При цьому він послався на відповідь НАПКА на його депутатське звернення. «Національне агентство направило запити до відповідних органів з метою витребування документів, які є необхідними для проведення контролю своєчасності надання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані президентом України Зеленським В.А.», – йдеться у відповіді НАПКА.

Відповідно до наявних даних, після обробки запитаних даних Нацагентство, «при наявності підстав буде вжито заходів, передбачені законом України« Про запобігання корупції ».

«НАПКА почало перевірку, в зв’язку з чим Зеленський не вніс до декларації витрати на поїздку в Оман. Не так давно Богдан повідомив, що ця поїздка була неофіційною і не являла собою державний візит. Однак в декларації президента на його майновий стан відпустку ніяк не відобразилось. Так що будемо чекати новин », – написав Гончаренко.