Політика

Зеленський запалить ялинку під ОП і відправиться відпочинок

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Прессекретарка глави держави Юлія Мендель розповіла журналістам про плани Володимира Зеленського на Новий рік.

Коментар Мендель публікує видання “КП в Україні”, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Президент і перша леді запалять новорічну ялинку біля Офісу президента. Прикраси для цієї ялинки будуть дуже особливі, з ексклюзивною і важливою ціннісною історією”, – розповіла Мендель.

Також, за її словами, Зеленський планує записати новорічне привітання.

“Запис привітання президента ще попереду, концепція та сценарій опрацьовуються”, – зазначила Мендель.

У перші дні 2021 року Зеленський вирушить на відпочинок, але буде весь час на зв’язку, додала прессекретарка.

“І в президента, і в його Офісу будуть декілька вихідних. Але при цьому Глава держави завжди залишається на зв’язку і за потреби працюватиме. Сьогодні завдяки розвитку технологій організовувати зв’язок, зібрати нараду та обговорити важливі події можна в дуже швидкому режимі”, – запевнила Мендель.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16