Події

“Зеленський записував свої відосіки”: У Києві спалили Теслу Андрія Богдана

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У ніч 11 серпня у Києві спалили електромобіль Тесла колишнього керівника Офісу президента Андрія Богдана.

Це та сама Тесле, де Зеленський записував свої відосіки на початку каденції.

Близько 3 години ночі в поліцію надійшло повідомлення про загоряння автомобіля “Тесла” на вулиці Юності в Дніпровському районі.

На місце події виїхали рятувальники, слідчо-оперативна група і представники профільних служб поліції Києва. У коментарі УП Андрій Богдан підтвердив, що це його авто.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16