Політика

Зеленський заявив, що його опоненти займаються “політичним мародерством”

0

Президент Зеленський заявив, що його опоненти займаються «політичним мародерством», а всі, хто критикує «надзвичайний стан» беруть приклад з себе. Про це у своєму блозі пише політичний експерт Андрій Смолій.

Він зазначає, в зв’язку з цими «заявами» у суспільства є кілька питань, до «Не мародерів»: чому до середини березня, коли в Україні вже були перші випадки інфікування COVID-19, вивозилися маски і респіратори?

Чому уряд Зеленського не реагувало на звернення РНБО ще від 31 січня про заборону вивезення запасів захисних матеріалів? Чому до сьогоднішнього дня влада не закупили апарати ШВЛ, маски, захисні костюми? Чому країну віддають на «поділ» олігархам, а не держава відповідає за людей і кожен населений пункт? Чому під шумок коронавируса «слуги» Зеленського намагаються знищити мовний закон і повернути Україну «русскій мір»?

За словами Смолія, дуже багато питань до Зеленському, багато роликів. Відповідей немає. Дійсно, влада пора вже припинити займатися мародерством. Час почути інших і займатися порятунком країни.