Політика

Зеленський заявив, що у новій епідемії коронавірусу винні нібито українські католики

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зростання кількості хворих на COVID-19 за останні дві доби, може бути пов’язане зі святкуванням Великодня за західним обрядом.

Про це повідомляє офіційний сайт президента України.

На нараді з питань запобігання поширенню епідемії Covid-19 Зеленський заявив, що за останні дві доби в Україні було зафіксовано найбільше випадків зараження коронавірусом порівняно з попереднім періодом поширення інфекції, що можна пов’язати зі святкуванням католицького Великодня 12 квітня.

«Адже минулої неділі понад 100 тис. українців все-таки відвідали заходи в церквах, а симптоми хвороби проявляються найчастіше на 5-6 день після зараження», — сказав Зеленський.

Він висловив сподівання, що українці усвідомлюють ризики зараження та закликав на Великдень 19 квітня залишатися вдома.

«Великдень вдома — правильний хід, щоб люди знали, що саме цього року треба на це велике свято залишитися вдома. Це допоможе вберегти здоров’я і життя багатьох, щоб наступного року знову можна було відвідати богослужіння і відсвяткувати Великдень традиційно і без обмежень», — зазначив Зеленський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist