Політика

Зеленський заявив, що у новій епідемії коронавірусу винні нібито українські католики

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зростання кількості хворих на COVID-19 за останні дві доби, може бути пов’язане зі святкуванням Великодня за західним обрядом.

Про це повідомляє офіційний сайт президента України.

На нараді з питань запобігання поширенню епідемії Covid-19 Зеленський заявив, що за останні дві доби в Україні було зафіксовано найбільше випадків зараження коронавірусом порівняно з попереднім періодом поширення інфекції, що можна пов’язати зі святкуванням католицького Великодня 12 квітня.

«Адже минулої неділі понад 100 тис. українців все-таки відвідали заходи в церквах, а симптоми хвороби проявляються найчастіше на 5-6 день після зараження», — сказав Зеленський.

Він висловив сподівання, що українці усвідомлюють ризики зараження та закликав на Великдень 19 квітня залишатися вдома.

«Великдень вдома — правильний хід, щоб люди знали, що саме цього року треба на це велике свято залишитися вдома. Це допоможе вберегти здоров’я і життя багатьох, щоб наступного року знову можна було відвідати богослужіння і відсвяткувати Великдень традиційно і без обмежень», — зазначив Зеленський.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16