Суспільство

Зеленський заявив, що всі чекають, коли посадять Порошенка

0

Правоохоронні органи активно ведуть боротьбу з корупціонерами в Україні, проте суспільство може цього не помічати через те, що ці справи не є резонансними.

Про це глава держави заявив в інтерв’ю виданню “Фокус.юа”, інформує Цензор.НЕТ.

“Скажу так: є з чим боротися! Я не корупціонер, я нічого не беру. Всі це знають, тому нічого мені не несуть”, – зазначив Зеленський.

“Це до правоохоронних органів”, – відповів Зеленський на запитання щодо того, чи цікавився він, як просувається кримінальна справа стосовно Порошенка.

“Я не маю права їй (генпрокурору Ірині Венедіктовій. – Ред.) так говорити. Вона сама знає, що повинна всіх злодіїв посадити. Це її завдання. Хоча зрозумійте, що у неї немає всіх можливостей. Все попереду, все обовʼязково буде. Ще є авіакатастрофа нашого військового літака Ан-26 на Харківщині. Всі думали, що ніхто не буде покараний, але всіх покарають. Є три підозри військовопосадовцям, які входять до топ військових країни. Триває слідство. Вважаю, що це велика справа, але для більшості це не гучно, оскільки всі чекають, коли посадять Порошенка”, – додав Зеленський.

“Вона (Венедіктова. – Ред.) має прийти з результатами. Вона зараз показує, що бандитів спіймали більше. Нещодавно вони дійсно закрили відомих “скрутників” ПДВ, які “скручували” 20 млрд грн. Це дійсно історична подія. Але про це не говорять наче про Єрмака [Андрія Єрмака, главу ОП], тому не дуже цікаво”, – зазначив президент.

“Інтерв’ю Зеленського і його нав’язливі фантазії щодо Порошенка свідчать про те, що саме він і є безпосереднім замовником політичного переслідування п’ятого президента і лідера української проєвропейської опозиції”, – підкреслюється в заяві “ЄС”.

“Згідно з опитуваннями різних компаній, Зеленського визнали розчаруванням року, і він так і не зрозумів, що люди чекають від нього не помсти опоненту, а кінця епохи бідності. Не “Великого крадівництва”, а порятунку від коронавірусу. Не переїзду на державну дачу, а обіцяних вчителям зарплат у 4000 доларів”, – сказано в заяві.

“Зеленський стверджує, що відсторонив одного з керівників свого офісу Татарова, але сам Татаров це заперечив. Зеленський говорить, що не впливає на прокуратуру, але за три години до суду над Татаровим прокуратура Зеленського передає справу заступника офісу Зеленського менеджеру Зеленського і за сумісництвом голові СБУ. Так, так, у Зеленського “немає корупції”: справу Юрченка замнули, Холодова – забули, а пограбування держави Коломойським – взагалі табу”, – випливає із заяви політсили.

“Перефразуючи відому мудрість, можна було б сказати: не готуй камеру іншому, бо сам до неї сядеш. Але оскільки сьогодні день святковий, то краще помолитися за Володимира Олександровича. Нехай Господь дасть йому сил перестати бути актором і нарешті стати президентом”, – підсумували в “Європейській Солідарності”.