Політика

Зеленський заявив, що “Єрмак був і є його другом”, а Лерос, хто поширив скандальне відео, просто “аферист”

0

Глава української держави Володимир Зеленський на таємній зустрічі з парламентаріями фракції «Слуга народу» сказав, що «Єрмак був і залишається його другом», а Гео Лерос, хто поширив скандальне відео, просто «аферист». Також президент Зеленський підкреслив, що політичним опонентам не вдасться розхитати його команду і вибити з неї найвідданіших і перевірених людей, яким він довіряє. Про це у своєму блозі пише політолог і блогер Андрій Смолій.

Він зазначає, Гео ЛЕРОС Андрій Єрмак назвав «особистим ворогом» і запевнив нардепів, що така затія не зійде йому з рук, доведеться відповісти за всією суворістю закону. За даними джерел в СБУ масив матеріалів відеозаписів становить понад 100 годин, а в публічному доступі є тільки 13-14 годин. Крім того, на записах є конкретні моменти передачі грошей, що тягне не просто на скандал в ЗМІ, а на справжнісіньку статтю і солідний термін за гратами.

За словами Андрія Смолія, з цього випливає, що, незважаючи на практично незаперечні факти, президент Володимир Зеленський став на захист глави свого Офісу Єрмака і не збирається його звільняти або хоча б відсторонити на час розслідування.