Політика

Зеленський збрехав міжнародним партнерам про прийняття “антиколомойського” закону — Геращенко

0

Президент України Володимир Зеленський  у статті в іспанській газеті “El Pais” набрехав міжнародним партнерам, заявивши про те, що Україна вже прийняла так званий “антиколомойський” закон.

Про це у коментарі журналістам розповіла народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, трансляцію вів “Прямий”.

“Зеленський  у своїй статті в іспанській газеті “El Pais” набрехав міжнародним партнерам, коли сказав що Україна вже прийняла банківський закон. Ми його не прийняли. Для прийняття цього закону його треба внести до порядку денного. Ми будемо голосувати за банківський закон.

Зеленський приїжджав до парламенту місяць тому і обіцяв прийняти банківський закон. Сьогодні ми знову бачимо якийсь недолугий порядок денний, де окрім нашої заяви по Криму, немає нічого суспільно важливого. Ми вважаємо, що сьогодні на порядку денному мали б стояти закони про страхування медиків і закон про банки. Але, для цього нема політичної волі”, – сказала депутат.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist