Новини

Зеленський зібрав олігархів на Банковій: говорили про коронавірус

0

Президент України Володимир Зеленський неанонсовано зібрав олігархів та крупних бізнесменів в Офісі Президента 16 березня. Під час зустрічі глава держави обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу для протидії поширенню Україною коронавірусу.

Спершу свідками візиту стала знімальна група програми “Схеми: корупція в деталях”, повідомляє “Радіо Свобода”. Однак згодом про зустріч повідомила пресслужба ОПУ.

Зеленський та представники бізнесу поговорили про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів.

Бізнес має бути соціально відповідальним у скрутних ситуаціях для держави. Українці мають почуватися захищеними, коли звертаються в державні лікарні. І я наполягаю, щоб ви допомогли зараз, – цитує Зеленського пресслужба.

Бізнесмени погодилися з пропозиціями президента та пообіцяли надати всю необхідну допомогу державі. Зауважимо, що в ОПУ не уточнили, які саме представники бізнесу були присутніми на зустрічі.

Однак, як повідомляють “Схеми”, близько 17 години на територію Офісу Президента заїхало авто олігарха Ріната Ахметова.

Пізніше до них приєдналися власник холдингу DCH Олександр Ярославський та засновник холдингу “Кернел Групп” Андрій Веревський.

зеленський олігархи банкова офіс президента

Кортеж власника холдингу DCH Олександра Ярославського
зеленський банкова офіс президента олігархи зустрічМашина засновника холдингу “Кернел Групп” Андрія Веревського
За годину до зустрічі, з Дніпра до Києва також прилетів приватний борт, яким користується олігарх Ігор Коломойський.

Раніше Володимир Зеленський в інтерв’ю Bloomberg Quint заявив, що українські олігархи не мають ніякого впливу на уряд України. Водночас президент зауважив, що олігархам належить 70% – 80% активів у цій країні.