Політика

Зеленський знає правду про своє оточення, у його голові зріє план – Кошовий

0

Президент України Володимир Зеленський знає, що відбувається в його оточенні, і, можливо, у нього є подальший план дій.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це в інтерв’ю «Гордону» розповів актор студії «Квартал 95» Євген Кошовий. Комік зазначив, що навколо глави держави є «купа дармоїдів», про яких він прямо говорив Зеленському.

«Що значить «неприємні речі»? Це те, що навколо нього є купа дармоїдів, які не роблять нічого? Так, таке я можу сказати, звісно. І думаю, що він із цим усім розбереться. Потрібно просто не заважати», – заявив Кошовий.

На думку артиста, у Зеленського є якийсь план, як розібратися з тими, хто йому заважає.

«Я ж кажу, що «багато навколо тебе людей, які просто заважають». Він каже: «Я знаю, я бачу». Він же не буде просто так говорити «я знаю, я бачу», але нічого не робити. Сподіваюся, що десь у його дуже розумній голові зріє якийсь план», – додав Кошовий.

Також актор зізнався, що мав серйозний конфлікт з ексголовою Офісу президента Андрієм Богданом, але відмовився розкривати його деталі, оскільки це особисте.

Крім того, Кошовий розповів, що під час першої зустрічі Володимира Путіна і Володимира Зеленського на Нормандські саміті в Парижі президент РФ відверто нервував. За словами актора, український лідер «змусив дідуся (Путіна – Ред.) понервувати».

«Дідусь кукожився, і мені здавалося, що у нього злетять туфлі з ніг. Тому що я б на місці відеоредакторів і відеооператорів столик б знімав трохи вище, по груди, а не щоб було видно підстольний танці двох ніг», – сказав Кошовий .

Джерело: OBOZREVATEL