Зеленський знову поспілкувався з Путіним по телефону: про що говорили
Новини

Зеленський знову поспілкувався з Путіним по телефону: про що говорили

Глава української держави Володимир Путін сьогодні, 14 лютого, поговорив по телефону зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Така інформація розміщена на сторінці Офісу президента України в Facebook. При цьому перераховані основні питання, які обговорювалися лідерами двох країн. Йшлося про дотримання домовленостей «нормандської четвірки», організація і проведення чергової зустрічі в даному форматі, обмін полоненими і співпрацю в рамках мінської ТКГ.

«Сторони обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час« нормандського саміту »9. грудня 2019 року в Парижі, а також підготовку до наступної зустрічі лідерів« нормандської четвірки ». Окремо Володимир Зеленський і Володимир Путін акцентували увагу на процесі звільнення утримуваних українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу і Криму, а також в Російській Федерації », — додали в повідомленні.

Більш того, сторони дійшли згоди з необхідністю активізації на рівні Тристоронньої контактної групи в Мінську для реалізації досягнутих домовленостей. До слова, нещодавно новий керівник Офісу президента Андрій Єрмак сказав, що Зеленський буде сам приймати рішення про зустріч з Путіним.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16