Суспільство

«Зеленський знову потерпілий»: Президент подав до суду на Пояркова

0

Володимир Зеленський, як зазначає інформагентство «Інтерфакс-Україна», подав до суду на Сергія Пояркова через погрози на свою адресу.

Відповідно, як і в випадку з Софією Фединою і Марусею Звіробій, глава держави знову буде потерпілим, а художник, який активно підтримує Петра Порошенка, відповідно, є обвинуваченим, повідомляє Replyua.net.

Судовий розгляд за позовом, поданим президентом, має відбутися 30 червня. Розглядати його будуть в столичному Шевченківському суді. У зв’язку з цим варто зазначити, що Поярков вже отримав обвинувальний акт – його вручили співробітники Служби безпеки України. Позивач вважає, що художник порушив статтю 346 КК України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років за погрози на адресу президента країни та інших вищих посадових осіб.

Сам Поярков розповів журналістам, що розслідування в рамках відповідної кримінальної справи ведеться з жовтня минулого року. За словами художника, причиною стала пародія на його YouTube-каналі, в якій дійсно згадувався Володимир Зеленський.

При цьому Поярков запевнив, що ніякого замаху на злочини в його діях немає. Художник переконаний, що пародію можна на повному серйозі розглядати як злочин.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist