Новини

Зеленський знову приводить до керівництва країною некомпетентний уряд, – нардепка від “ЄС” Южаніна

0

Зеленський пропонує кандидата на посаду прем’єр-міністра України та нових кандидатів на посади міністрів людей не підготовлених для роботи в умовах кризи, які не спроможні вивести українську економіку з піке.

Про це сказала народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна в коментарі журналістам, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

Вона зауважила, що логіка президента Зеленського в питанні звільнення прем’єра Олексія Гончарука та зміни міністрів в уряді не зрозуміла.

“Це якийсь нестримний характер у президента – сьогодні говорити, що все добре і підтримувати прем’єра і дати можливість йому відвітувати в залі, і потім через тиждень говорити про те, що необхідна зміна і так шукати нового прем’єра”, – зазначила Южаніна.

“І самі не підготувалися, і людина не підготовлена, і команди немає ніякої нової у нового прем’єра. Все це абсолютно непрофесійно і не потрібно. Найголовніше, що жодної користі така зміна точно не дасть”, – наголосила представниця “Європейської Солідарності”.

За словами Южаніної, не зрозуміло як управлятиме економікою країни людина, яка навіть уявлення не має про масштаби економіки країни.

“Мені здається, це просто підставляються певні особи, які зайдуть в уряд. Вони самі, мені здається, попросяться на вихід. У будь-якому випадку вони до осені не допрацюють”, – вважає нардепка.

Вона наголосила, що для виправлення нинішньої ситуації в економіці мають бути призначені підготовлені люди, які проаналізували і знають як зараз робити хоча б перші кроки, щоб вивести економіку з кризи, особливо в умовах ймовірності світової економічної кризи.

“Про майбутнього прем’єра говорять якраз що в нього немає такого стрижня. І, на жаль, того що прем’єр має уміти говорити “ні” і Офісу Президента, і іншим компаніям, які його будуть спонукати до якихось дій і до ухвалення рішень. Якщо цього стрижня не буде у прем’єра, цей прем’єр також не протримається”, – зауважила Южаніна.

Депутатка додала, що прізвища нових міністрів, оприлюднені в ЗМІ, “насторожують, бо це люди з абсолютно різними цінностями, з різним розумінням управління країною”.

Крім того, вона висловила думку, що позиція депутатів “Слуги народу” щодо призначення нових міністрів або продовження роботи деяких діючих членів уряду не мала значення, бо цих кандидатів вже визначили і просто представили монобільшості.

“Чи можна залишати Милованова міністром? Смішно. Чи можна залишати Малюську міністром? Дивно. Мені здається, що є такі постаті, прізвища я навіть не хочу називати, яких обтрусили від нафталіну і хочуть запропонувати зараз тут”, – зауважила депутатка.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16