Політика

Зеленский знову став звичайним клоуном, він вже не виконує обов’язки президента, – блогер

0

Сьогодні досить багато українців задаються питанням, президент України Володимир Зеленський, крім запису і начитки відеороликів ще чимось займається або вже немає?

Бо як цілком обґрунтовано складається враження, що Володимир Зеленський вже перестав виконувати функції та обов’язки президента, а повністю повернувся до свого колишнього амплуа актора – він досить непогано озвучує ролики, які йому невідомо, хто пише, бо сам він не дуже розуміє, про те, що він говорить. Таку думку в інтерв’ю UKRLIFE.TV висловив військовий і політичний експерт Олексій Арестович.

Він зазначає, у момент, коли порушується Конституція України, коли вся країна обговорює корупційний скандал з главою президентського офісу, сам президент цього не помічає, він розповідає у своїх відеороликах, як він умовив свою маму не виходити на вулицю у зв’язку з карантином, як в Україну летять літаки з тестами.

За словами Олексія Арестовича, Зеленському потрібно, як мінімум, звернутися до парламенту і законним способом запровадити заходи надзвичайного стану, а не ламаючи Конституцію, вводити карантин, який абсолютно незаконний. Справа не в тому, що заходи карантину не треба виконувати, їх треба виконувати, але справа в тому, як це все оформляється.