Новини

Зеленський зухвало відповів на протести під Офісом президента

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не боїться протестів, які періодично проходять під його Офісом на Банковій.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це він заявив увечері в п’ятницю, 13 березня, у відеозверненні з приводу загрози поширення коронавірусу в країні.

“Хочу відповісти окремим політикам. Якби ми боялися думки суспільства, боялися мітингів – ми б не відкривали вулицю Банкову”, – заявив президент.

“Тимчасова заборона масових заходів – це не посягання на конституційне право на протест, це турбота про здоров’я українців. Нехай ситуація стабілізується, захворювань буде менше, захворюваність у цілому піде на спад – і тоді будемо мітингувати собі на здоров’я”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, учасники Тристоронньої контактної групи в Мінську на зустрічі 11 березня підписали домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО. У протоколах Росія в статусі гаранта-спостерігача значиться нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Проти цього навіть виступила група нардепів від “Слуги народу”.