Новини

Зеленський звільнив із посади позаштатного радника “слугу народу” Лероса, який розкритикував підписані Єрмаком домовленості в Мінську

0

Президент України Володимир Зеленський звільнив нардепа від “Слуги народу” Гео Лероса з посади позаштатного радника президента.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний указ №100/2020 опублікований на сайті глави держави.

“Звільнити Лероса Гео Багратовича від виконання обов’язків Радника Президента України (поза штатом)”, – йдеться в тексті указу.

Нагадаємо, 11 березня в Мінську були підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача опинилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Пізніше кілька депутатів фракції “Слуга народу”, серед яких був Гео Лерос, просили Зеленського повернути переговори в Мінську в поле законодавства України.

В інтерв’ю Цензор.НЕТ нардеп Лерос розкритикував підписані главою Офісу Президента Андрієм Єрмаком протоколи про створення Консультативної ради з “представниками Донбасу”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16