Блоги

Зеленського порівняли із заляканою та розгубленою дитиною, у якої істерика

0
Гляньте на це змучене обличчя. На ньому вже немає колишнього лоску видатного коміка, який з усіх стібеться, який кічиться піжонською поведінкою на дебатах. Це лице, на якому вселенський біль і страх.
Лице людини, яка вже усвідомила, що не буде більше нарідного лікованія і абажанія, а навпаки – на кону репутація і перспектива загриміти в тюрму.
У студії не то ще тепла ванна, а фінська сауна. У якій рано чи пізно дійде до втрати свідомості. Сірожа й Віталька – розказують про поганого Порошенка. Сірожа кричить, що поганих суддів призначила фракція БПП, але забуває сказати, що він тоді сам був у цій фракції.
Усі “експерти” в студії співають оди Вові, розказують, який він маладєц, а погані дяді в країні йому заважають.
Гидко це все слухати….
Тим більше, це не допомагає. Вова має жалюгідний вигляд – заляканої, розгубленої дитини в істериці!
Нема вже билой приті. Здулася. Так буває, коли сантехнік випадково залазить в операційну і починає робити операції ключем на 15. Або коли лікар намагається скальпелем грати на скрипці. А потім дивується, чому всі струни розірвані.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16