Політика

Зеленському після зізнання про порушення закону нагадали про обіцянку піти

0

Володимиру Зеленському нагадали про його обіцянку залишити посаду президента України в разі порушення закону. Напередодні йому виписали два адміністративні протоколи.

Народний депутат Борислав Береза у своєму Telegram-каналі зазначив, що Зеленський не дотримав слова. Він прикріпив відповідне архівне відео з президентом в ефірі “Право на владу”, інформує ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

“Я чекав до ранку. Мені було цікаво, чи президент у нас людина слова, чи базіка. Він сказав, що піде, якщо порушить закон, і порушував його багаторазово. Але не йшов. І ось настав той момент, коли він порушив, визнав це і отримав за порушення закону два адмінпротоколи. Настав ранок. Зеленський мовчить. Це означає, що він збрехав? Володимире Зеленський, так йдете на вихід або зубами за булаву будете триматися? Можете не відповідати. І так усе видно”, – написав нардеп.

“Дивіться. Якщо я коли-небудь у житті порушу закон, я піду сам”, – говорив Зеленський.

Зеленському після зізнання про порушення закону нагадали про обіцянку піти

Зеленському після зізнання про порушення закону нагадали про обіцянку піти

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua