Політика

Зеленському треба дрейфувати в бік Порошенка, щоб врятувати себе та Україну

0

Віталій Портников у статті, опублікованій на сайті «Еспресо», зазначив, що Володимир Зеленський цілком очікувано підійшов до ситуації, коли довелося робити вибір між порятунком України та спілкою з олігархами.

Політичний оглядач підкреслив, що в нинішніх реаліях врятувати країну можна тільки у тісній співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Відповідно, українська влада повинна виконувати всі рекомендації Заходу.

Олігархи, судячи з усього, досі не можуть зрозуміти реальний масштаб виклику, а Росія сама переживає серйозну економічну кризу.

Відповідно, Зеленському сподіватися на їхню допомогу точно не варто. Єдиний вихід для президента в сформованій ситуації — коаліція з патріотами України і з реальними державниками. Адже це питання елементарного виживання.

Якщо Зеленський дійсно хоче врятуватися сам і врятувати при цьому Україну, то йому потрібно і далі дрейфувати в бік професіоналів і державників, у бік Петра Порошенка. При цьому президенту слід ігнорувати як нападки з боку своїх недавніх покровителів, так і дурість потенційних виборців

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist