Політика

Зеленському знадобився рік, щоб привести Україну до стану катастрофи

0

Сьогодні рівно 365 днів від першого туру президентських виборів. За цей час ми стали свідками потоків брехні, побачили великий фарс і відчули на собі одну з найбільших афер незалежної України, яка фактично вже сьогодні привела країну до стану катастрофи.

Про це у своєму блозі пише український політолог і блогер Андрій Смолій.

Він зазначає, це рік, який відкинув країну на десяток років назад, в глибокі 2000-е, а можливо, навіть до початку 90-х. Зрештою, вже зрозуміло, що багато чого доведеться починати з нуля, а поки можна ознайомитися зі списком того, що «вдалося» зробити Зеленському на президентському посту: повне знищення економіки.

Країна в крутому піке. Врятувати можуть тільки кредити. Руйнування місцевого самоврядування. Знищена зовнішня політика. Узурпація влади за моделлю держави-агресора. Посилення олігархів і становлення «уряду олігархічного консенсусу».

Наступ на свободу слова та політичні переслідування. Загрози національній безпеці і поступки Кремлю. Загрози національній ідентичності: наступ на мову, культуру, кіно, історичну пам’ять. Політичні переслідування. А ще знищення парламентаризму, політична корупція, щоденні скандали, уряд, який не може протриматися і декількох тижнів.

Політолог підкреслює, це лише рік позаду. Що буде далі – можемо вже передбачити. Рік тому країна рухалася вперед і мала чіткий вектор розвитку. Сьогодні ми змагаємося за існування того, що вже зроблено і не маємо впевненості ні в одному завтрашньому дні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16