Новини

«Зганьбила всю країну»: у Порошенка зажадали відставки Скалецької

0

Політична партія «Європейська солідарність» назвала провокацією заяви політсили «Слуга народу», а дії влади по евакуації наших співгромадян з китайського Ухань ганьбою для країни на весь світ. Також в партії Петра Порошенка вимагають відставки глави МОЗ Зоряни Скалецького. За словами депутата фракції Олексія Гончаренка, саме заяви депутата від «Слуги народу» Олександра Дубинського викликали хвилю протестів по регіонах України проти розміщення на карантин в медичних або санаторно-лікувальних установах українців, евакуйованих з Ухань.

«У нас є результат – вони зганьбили всю країну. Справа в тому, що зараз весь світ дивиться, що це відбувається в країні. У нас літак літає над країною і ніде сісти йому, з нашими громадянами », – зазначив він. «З моєї точки зору, в Нові Санжари повинен їхати Зеленський з Гончаруком разом і пояснювати людям. Вибачатися за свою бездарність, що вони не можуть нормально нічого зробити », – так депутат прокоментував протистояння між місцевими жителями і правоохоронцями в селищі міського типу Нові Санжари в Полтавській області, де протестують проти ввезення в них евакуйованих з Китаю людей.

Разом з тим, депутат «ЄС» Микола Княжицький наполягає на звіті уряду з цього питання і зажадав відставки міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецького.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist