Суспільство

Жінка підірвалася на російській міні, намагаючись потайки перейти лінію фронту (фото 18+)

0

Жінка в обхід пункту пропуску намагалася перетнути лінію фронту із контрольованої ЗСУ території у бік окупованого Донецька. Однак зробити цього громадянка України не змогла – підірвалася на міні, найімовірніше, російського виробництва, та втратила стопу, пише 24 канал.

Жінка намагалася оминути пункт пропуску і підірвалася на міні

До позиції ЗСУ біля Новотроїцького Донецької області дісталася поранена жінка – громадянка України. Про цю надзвичайну ситуацію на фронті 14 травня розповів у фейсбуці журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, жінка начебто намагалася стежкою в обхід оминути сусідній пункт пропуску та перейти лінію фронту, але під час цього підірвалася на міні.

Судячи з відірваної стопи, це знову російська міна ПМН-2, яку РФ, порушуючи конвенції про заборону протипіхотних мін, масово встановлює на Донбасі, – написав Бутусов.

І наголосив, що “українські війська міни ПМН-2 не ставлять”.

Який стан постраждалої та що про неї відомо

Бутусов пише, що особу жінки вже встановили, як і чому вона опинилася на позиціях ЗСУ – також відомо. Але фото робили одразу, коли жінку витягли, і коли ще не знали, звідки й навіщо вона взялася, тому про всяк випадок зав’язали їй очі.

міна
Жінка від вибуху міни втратила стопу / Фото з фейсбука Юрія Бутусова

Українські воїни надали жінці допомогу, вона не затримана, доставлена ​​в лікарню. Буде жити. На жаль, російська міна назавжди позбавила її стопи, – підсумував Бутусов.

Водночас у твіттері “Влад Борода” з’явилася більш детальна інформація та ще декілька фото з місця подій:

  • Жінку начебто звати Алла Кряжева, вона 1985 року народження.
  • Зареєстрована у селищі Володимирівка Волноваського району Донецької області.
  • Однак має квартиру в окупованому Донецьку, куди й намагалася дістатися, попри карантин.

міна
Жінці надали першу медичну допомогу та доправили до лікарні / Фото з твіттера “Влад Борода”

міна
Жінка начебто хотіла повернутися в окупований Донецьк, де й мешкає / Фото з твіттера “Влад Борода”

У коментарях до допису люди пишуть, що ця жінка у березні застрягла на карантині в Україні, де вона начебто має лише тимчасову реєстрацію, а насправді постійно мешкає у Донецьку. Тож на свій страх і ризик жінка пішла через лінію фронту, як наслідок – втратила стопу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist