Політика

Жириновський заявив, що Вірменія повинна увійти до складу РФ

0

Російський політик Володимир Жириновський заявив, що Вірменії необхідно увійти до складу Російської Федерації. В ефірі радіостанції Комсомольская правда лідер ЛДПР підкреслив, що Вірменії необхідно це зробити, інакше вона не уникне конфлікту з Туреччиною.

«Вірменія повинна увійти до складу Росії, Єреванська губернія. Якщо не хочуть, нехай залишаються, але ми жодного солдата більше туди не спрямуємо, жодного снаряда, ніякої допомоги не будемо надавати », – підкреслив Жириновський. Крім того, він зазначив, що Азербайджан конфліктує з Вірменією, і його активно підтримує Туреччина. Також політик не виключив, що в підсумку Баку і Анкари також можуть підтримати американці, тому Вірменії доведеться несолодко, і влада цієї країни повинна задуматися про його пропозиції, оскільки нібито крім Росії цієї цій державі ніхто не допоможе.

Нагадаємо, 25 лютого в Вірменії почалися акції протесту. Генштаб країни закликав главу уряду Нікола Пашиняна піти у відставку. У той же день Пашинян зв’язався з Володимиром Путіним. Пізніше президент Азербайджану Ільхам Алієв не виключив, що Баку може підписати мирний договір з Єреваном, і Азербайджан готовий до нормалізації відносин.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16