Новини

Жителі окупованого Донецька опинилися в “голодній пастці”

0

“Влада” в Донецьку заявила про відсутність на окупованій території заражених коронавірусом осіб і в той же час вводить дивні запобіжні заходи.

Про це повідомляється в матеріалі “Апострофа”.

Так, у вівторок, 17 березня, ввечері школярів і студентів відправили на карантин, але потім це рішення скасували. Через час вирішили назвати ці навчальні дні “вільними до відвідування”. У вузах ситуація виявилася складніше через студентку, яку госпіталізували з підозрою на коронавірус.

“Донецькому національному університету рекомендували “ні”, оскільки одна зі студенток потрапила в лікарню з підозрою на коронавірус. Симптомів не знайшли – залишили лежати тиждень, а всім, з ким студентка спілкувалася, рекомендували пройти медобстеження. У корпусах факультетів миють стіни і двері з хлоркою (хлором сильно віддає і водопровідна вода в різних районах Донецька), а в бухгалтерію, деканат і ректорат вхід стороннім заборонено. Як і в головний корпус університету”, – йдеться в матеріалі.

Також “влада” так званої ДНР закликали населення не їздити на підконтрольну уряду територію України через “епідемію коронавіруса”, внаслідок чого пенсіонери можуть залишитися без ліків і пенсій.

“Не уявляю, як ми будемо викручуватися. Карантин можуть і продовжити, заощаджень явно не вистачить, особливо якщо піднімуться ціни на продукти. Вони швидше за все піднімуться, бо кажуть, що обмежують постачання з Росії. Самі себе ми не прогодуємо, тому чекаю дефіциту і зростання цін. Ми опинилися у гетто, звідки немає виходу … Чула тільки, якщо випадок екстрений, наприклад, помер хтось із рідних, то пропускають з Донецька і назад”, – говорить мешканка Донецька Анна Миколаївна.

Також, згідно з рішенням російської влади, до 1 травня в Росію можуть поїхати тільки власники російського паспорта, таким чином виїхати за “документами ДНР” мешканці окупованої частини Донбасу туди не зможуть.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16