Політика

«Жодне з проваджень не буде успішним»: Рябошапка прокоментував перспективи кримінальних справ проти Порошенка

0

Минулого тижня стало відомо, що проти п’ятого президента України, а нині лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка було відкрито 15 нових кримінальних справ. Представники політика наголосили, що всі вони – сфабриковані.

“Радіо НВ” звернулося до екскерівника Офісу генпрокурора Руслана Рябошапки із проханням прокоментувати спроби кримінального переслідування Порошенка.

Він порекомендував чинній генпрокурорці Ірині Венедіктовій, яка скаржиться на нібито “піар” з боку лідера “ЄС”, завершувати ці справи та передавати їх до суду.

“Але таке враження, що [Венедіктову] більше цікавить процес, грубо кажучи, “кошмарення” політиків чи чиновників, аніж сам результат. Відповідно, цей процес і викликає таку реакцію”, – зазначив Рябошапка.

І додав: “А особа, яка захищається, завжди використовує таке медійне супроводження кримінальних проваджень як своєрідний захист, оскільки завдяки цьому є можливість медійно представити, що на людину тиснуть і докази для переслідування відсутні. У них це досить добре виходить, тому що це переслідування виглядає недостатньо обґрунтованим, далеко не переконливим”.

Також колишній очільник ОГПУ погодився з тим, що така кількість кримінальних проваджень проти Порошенка – це “політичне сміття, бруд”.

“Така шалена кількість кримінальних проваджень не виглядає обґрунтованою, а більше схожа на необхідність створення переслідування і зацікавленість у цьому процесі, а не в результаті. Я думаю, що жодне з цих проваджень не завершиться результатом”, – резюмував Рябошапка.

Джерело: News.UA