Суспільство

Журналіст: “Антимонопольний комітет України очолила сестра директора вілли Зеленських в Італії”

0

В.о. голови Антимонопольного комітету України призначили Ольгу Піщанську, сестра якої Світлана Піщанська нібито стала номінальним власником вілли Зеленських в Італії, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Про це написав екснардеп, журналіст і політтехнолог Віктор Уколов у Facebook.

“Навіть не знаю, з чого почати? Давайте з вілли, тому що вона розкішна – кілька поверхів і 15 спалень у місті Форте дей Мармі, курорті, улюбленому серед російських бізнесменів”, – написав політтехнолог.

Він додав, що будинок був оформлений на італійську фірму “San Tomaso”, якою володів офшор, що належить Володимиру Зеленському.

“Нещодавно відбулися зміни – офшор переписали на якусь грекиню, а директором італійської фірми стала Світлана Піщанська. Ось воно, щастя, – почали шалено ЗЕфани, президент позбувся офшору. Угу, – скептично сказали ми й не помилилися”, – зазначив екснардеп.

“Тому абсолютно ж, блін, випадково главою АМКУ призначили сестру Ольгу Піщанську! І то ж повний збіг обставин, вона сестра директора вілли Зеленських”, – підсумував Уколов.

ТОВ “Сан Томмасо” в Італії зараз володіє кіпрський офшор “Альдоранте лімітед”, бенефіціаром якого до президентства теж був Зеленський. Але після декількох викриттів у ЗМІ президент позбувся проблемних активів. Кіпрський офшор переписав на якусь ΕΛΕΝΑ ΧΑΣΙΕΝΚΟ, а ось директором італійської компанії в липні 19-го стала Світлана Піщанська.

Журналісти раніше з’ясували, що Світлана Піщанська входить у першу п’ятірку спонсорів партії “Слуга народу”. Вона підтвердила, що кошти, переведені на партію, – її особисті доходи, які дозволяють жінці пожертвувати 145 тис. гривень.

Антимонопольний комітет України очолила сестра директора вілли Зеленських в Італії

Антимонопольний комітет України очолила сестра директора вілли Зеленських в Італії (Facebook Віктора Уколова)

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist