Політика

Журналіст: бунт всередині “Слуги народу” розгорається з новою силою

0

Народний депутат від «Слуги народу» і колишній радник президента Зеленського Гео Лерос написав в СБУ заяву на голову Офісу президента Андрія Єрмака, де звинуватив Єрмака в корупції.

Це і є ні що інше, як бунт всередині «Слуги народу», фракція продовжує тріщати по швах. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, враження від поста Гео Лерос – гірка доля ідеаліста, який сунувся в політику. Лерос – явний ідеаліст, якщо він дійсно повірив, що ЗЕкоманда – дійсно якесь зборище ельфів, осіб чесних і чистих, які думають виключно про інтереси України.

«Дорослій дядькові, та ще й режисерові прийшов час дізнатися – чистих і наївних використовують циніки, щоб прийти до влади на їх плечах. Він як раз привів до влади таких, в порівнянні з якими команда президента Порошенко – клуб відданих патріотів », – написав журналіст.

Він зазначає, вже можна запасатися попкорном. Процес вигнання наївного романтика зі збіговиська циніків – це завжди дуже бурхливо і противно. Як завжди, в «Слуг народу».