Народний депутат від «Слуги народу» і колишній радник президента Зеленського Гео Лерос написав в СБУ заяву на голову Офісу президента Андрія Єрмака, де звинуватив Єрмака в корупції.

Це і є ні що інше, як бунт всередині «Слуги народу», фракція продовжує тріщати по швах. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, враження від поста Гео Лерос — гірка доля ідеаліста, який сунувся в політику. Лерос — явний ідеаліст, якщо він дійсно повірив, що ЗЕкоманда — дійсно якесь зборище ельфів, осіб чесних і чистих, які думають виключно про інтереси України.

«Дорослій дядькові, та ще й режисерові прийшов час дізнатися — чистих і наївних використовують циніки, щоб прийти до влади на їх плечах. Він як раз привів до влади таких, в порівнянні з якими команда президента Порошенко — клуб відданих патріотів », — написав журналіст.

Він зазначає, вже можна запасатися попкорном. Процес вигнання наївного романтика зі збіговиська циніків — це завжди дуже бурхливо і противно. Як завжди, в «Слуг народу».

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.